Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu.

Rozumím

Magazín

Magazín 02. Listopadu 2017

Bojkotujte s námi konzum na Černý pátek.

Na Černý pátek, tedy 24.11. se po světě rozmohla taková móda. Velké slevy v obchodech i eshopech, které vedou k rekordním nákupům věcí, které nepotřebujeme. Oslavy konzumu. To vede k plýtvání zdroji, nadužívání obalů a celkově k vyčerpávání planety. Pomozte nám upozornit společnost na tento sebezničující nešvar.
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek
Magazín 06. Září 2017

Proč hrát v kompresním oblečení? 8 skvělých výhod + 1 TIP

Kompresní oblečení na sport vzbuzuje mnoho otazníků u expertů i sportovců. Je opravdu tak účinné, jak výrobci uvádějí? Má nějaké výhody oproti běžnému oblečení? Pojďme se na něj podívat podrobněji. Díky našemu článku poznáš, že si svůj milovaný raketový sport užiješ ještě více v kompresním oblečení. Nebo je to všechno jenom LEŽ?
David Kratochvíl
Autor: David Kratochvíl
Celý článek
Magazín 31. Srpna 2017

Pěšky z Prahy do Plzně za 5 dní - TransBrdy

Z Prahy se prý dá dojít do Plzně skoro celou cestu lesem. Přes Brdy a potom kousek před Plzní poli a lesy. To jsem zaslechl loni v rádiu a rozhodl se to s kamarádem Petrem otestovat. Na přípravu jsme se sešli v hospodě a aby to nebyla nuda, popsali jsme jeden celý ubrousek Challengema, které musíme na cestě splnit. Např. nesmíme zahnout doleva, protože jsme pravičáci. V každé vodě se musíme vykoupat a taky musíme jít první kilometr úplně nazí. Jak to dopadlo? Došli jsme. Přečti si o tom a taky o našich výzvách :)
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek
Magazín 22. Srpna 2017

Jak vybrat správně squashovou raketu?

Squash miluje více než 20 milionů aktivních hráčů po celém světě. Posiluješ při něm tvoje srdce, svaly a pohyblivost těla se ti razantně zlepší. Kalorií při něm spálíš, až se z tebe bude kouřít. Ruce tě budou poslouchat na jedničku a zbystří se ti zrak. Jen na oči brýle a šetři kolena a vždy zařaď pár cviků po každém zápase.Vyplatí se:) Nečekej a vyzvi kamaráda, kámošku na zápas a vyber si u nás tu správnou raketu. Poradíme ti, co rozhoduje :)
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek
Magazín 11. Července 2017

Jak vybrat správně badmintonovou raketu?

Badminton. Co tě na něm baví ? Jsi profík a máš ambice vyzvat naše česká esa Adama Mendreka a Milana Ludíka nebo hraješ pro relax a zábavu VAŠI LIGU. Miluješ razantní hru nebo rád vyčkáváš na základní čáře. Pojď s námi vybrat raketu, která tě podrží a podpoří tvůj styl hry.
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek