Magazín

Magazín 07. Prosinece 2017

10 tipů na zdravější Vánoce

Asi to znáte. Kolikrát jsme se na Vánoce nechutně přecpali a přísahali, že už nikdy více. Kolik cukroví, sladkostí a masa každý rok spořádáme. Kolik přibereme? Není náhodou novoroční předsevzetí začít běhat, cvičit, zhubnout a podobně právě důsledkem našeho nezdravého stylu o Vánocích? A musí to tak být? Podle mě nemusí.
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek
Magazín 22. Listopadu 2017

Jak se chovat ekologičtěji na Vánoce?

Pomalu se blíží Vánoce a to je nejen doba rodiny, ale bohužel také velkého konzumu a neekologického plýtvání. Pokud se chceme chovat šetrně k planetě, nemusíme Vánoce hned rušit. Pojďte se se mnou podívat na pár tipů, jak oslavit Vánoce ekologičtěji. Jak zmenšit počet věcí, obalů, jídla a emisí?
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek
Magazín 02. Listopadu 2017

Bojkotujte s námi konzum na Černý pátek.

Na Černý pátek, tedy 24.11. se po světě rozmohla taková móda. Velké slevy v obchodech i eshopech, které vedou k rekordním nákupům věcí, které nepotřebujeme. Oslavy konzumu. To vede k plýtvání zdroji, nadužívání obalů a celkově k vyčerpávání planety. Pomozte nám upozornit společnost na tento sebezničující nešvar.
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek
Magazín 06. Září 2017

Proč hrát v kompresním oblečení? 8 skvělých výhod + 1 TIP

Kompresní oblečení na sport vzbuzuje mnoho otazníků u expertů i sportovců. Je opravdu tak účinné, jak výrobci uvádějí? Má nějaké výhody oproti běžnému oblečení? Pojďme se na něj podívat podrobněji. Díky našemu článku poznáš, že si svůj milovaný raketový sport užiješ ještě více v kompresním oblečení. Nebo je to všechno jenom LEŽ?
David Kratochvíl
Autor: David Kratochvíl
Celý článek
Magazín 31. Srpna 2017

Pěšky z Prahy do Plzně za 5 dní - TransBrdy

Z Prahy se prý dá dojít do Plzně skoro celou cestu lesem. Přes Brdy a potom kousek před Plzní poli a lesy. To jsem zaslechl loni v rádiu a rozhodl se to s kamarádem Petrem otestovat. Na přípravu jsme se sešli v hospodě a aby to nebyla nuda, popsali jsme jeden celý ubrousek Challengema, které musíme na cestě splnit. Např. nesmíme zahnout doleva, protože jsme pravičáci. V každé vodě se musíme vykoupat a taky musíme jít první kilometr úplně nazí. Jak to dopadlo? Došli jsme. Přečti si o tom a taky o našich výzvách :)
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Ok, chápu