Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu.

Rozumím

Magazín

Magazín 06. Září 2017

Proč hrát v kompresním oblečení? 8 skvělých výhod + 1 TIP

Kompresní oblečení na sport vzbuzuje mnoho otazníků u expertů i sportovců. Je opravdu tak účinné, jak výrobci uvádějí? Má nějaké výhody oproti běžnému oblečení? Pojďme se na něj podívat podrobněji. Díky našemu článku poznáš, že si svůj milovaný raketový sport užiješ ještě více v kompresním oblečení. Nebo je to všechno jenom LEŽ?
David Kratochvíl
Autor: David Kratochvíl
Celý článek
Magazín 11. Července 2017

Jak vybrat správně badmintonovou raketu?

Badminton. Co tě na něm baví ? Jsi profík a máš ambice vyzvat naše česká esa Adama Mendreka a Milana Ludíka nebo hraješ pro relax a zábavu VAŠI LIGU. Miluješ razantní hru nebo rád vyčkáváš na základní čáře. Pojď s námi vybrat raketu, která tě podrží a podpoří tvůj styl hry.
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek
Magazín 15. Června 2017

Je možné žít bez odpadu? A proč?

Poslední dobou slyším všude o snížení odpadu, uhlíkové stopě, znovupoužitelných obalech a obchodech Bezobalu a podobných. Je to jenom móda? Nebo na tom něco je. Je to důležité a vývoj půjde tímto směrem?
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek
Magazín 12. Června 2017

Jak vybrat správně tenisové boty?

Při tenise hraje důležitou roli práce nohou. Náročný pohyb po kurtu ti maximálně zlehčí kvalitní boty, které ti zajistí stabilitu a celkovou ochranu chodidla při rychlé hře, perfektně absorbují nárazy a výborně sedí na kurtu. V prvé řadě si rozmysli, na jakém povrchu se budeš nejčastěji pohybovat a podle toho si vyber boty. Pokud hraješ především na antuce, pískovém povrchu nebo trávě, zvol boty na antuku (CC), mají speciální stromečkový vzor podrážky a umožní ti nejlepší pohyb. Pokud hraješ naopak na betonu či v hale, nebo to střídáš, kup si boty s podrážkou pro všechny terény (AC). A nezapomeň pečovat o tvoje boty. Často je střídej hlavně v deštivém počasí, používej lžíci při obouvání a dej jim šanci na dlouhý život s tebou.
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek
Magazín 09. Června 2017

Tenis není jen o raketě. Co dalšího hraje roli?

Tenis je individuální sport a vyžaduje osobitý přístup. Každý máme jiné vnímání. Někdo je dominantní, někdo je defenzivní typ hráče. A z toho pramení i volba tenisového výpletu a napětí. Kvalitní výplet šitý tobě na míru ti povětšinou nezajistí, že budeš umět hrát tenis. Ale věř, že budeš dostávat mnohem méně vibrací do ruky, a když netrefíš ideálně střed rakety, špičkový výplet ti pomůže to zvládnout.
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek