Magazín

Magazín 08. Června 2017

Jak vybrat správně tenisovou raketu?

Tenis. Sport číslo 5 na planetě zažívá v České republice nebývalou popularitu i díky mimořádně úspěšné české tenisové škole. Ženská jména Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Barbora Strýcová a mnohé další excelují na největších tenisových turnajích světa včetně "Velké čtyřky". Chceš i ty být hvězdou antuky nebo klouzat po trávě nebo radši pevně držíš lajnu na tvrdém povrchu. Pojď s námi vybrat raketu, se kterou budeš válet na všech površích.
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek
Magazín 07. Května 2017

Jak vybrat bosé boty a proč vlastně?

Dnes probíhá ve světě návrat od vyměkčených bot k botám minimalistickým, které umožňují chodidlu fungovat tak, jak to zamýšlela příroda. To znamená, že tyto boty nedeformují prsty, nebrání jim v pohybu do stran, umožňují posílení správné klenby a také nezkracují achillovku, protože nemají žádný podpatek. Rozdíl poznáš okamžitě, chodidlo se v takových botách skvěle cítí.
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek
Magazín 24. Března 2017

Proč vzniklo SportHero a kdo za ním stojí?

Sportovní eshop SportHero je čerstvě na světě. Proč vlastně vznikl a kdo ho založil? Pojďme se na to zeptat jednoho ze zakladatelů, Tomáše Reinbergra, zakladatele VAŠÍ LIGY a fitkouče.
Michaela Koutná
Autor: Michaela Koutná
Celý článek
Magazín 06. Března 2017

13 principů z tajči pro rychlejší běhání bez úrazu

V západním světě chodí běhat obrovské množství lidí. Bohužel se až 60% běžců každý rok nějakým způsobem zraní. To je obrovské množství zranění, které dělají z běhů vlastně velmi nebezpečný sport. Proč tomu tak je? Bylo tedy naše tělo zamýšleno k běhu nebo nebylo?
Tomáš Reinbergr
Autor: Tomáš Reinbergr
Celý článek

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Ok, chápu