Naše hodnoty

Jsme tým sportovců, které ovšem nespojuje pouze láska k samotnému sportu. Ctíme i jiné, velmi důležité, hodnoty a chceme konat a šířit jen to nejlepší. Proto jsme dali dohromady knowhow z oblasti IT, sportu i zdravého životního stylu. Naším cílem není pomáhat sobě samým, toužíme být prospěšní i svému okolí a lidem, kteří pomocnou ruku skutečně potřebují. Věříme, že tě náš přístup k životu osloví. A půjdeš do toho s námi!

 • Tomáš Reinbergr

  Tomáš Reinbergr

  zakladatel VAŠÍ LIGY, fitkouč, squashista, beachař, běžec
 • David Kratochvíl

  David Kratochvíl

  online marketér, basketbalista, tenista, běžec
 • Karel Dytrych

  Karel Dytrych

  zakladatel Webového servisu, analytik, squashista, běžec
 • Vašek Ruml

  Vašek Ruml

  propagátor pohybu, hledač inspirativních osob, běžec
Dobročinnost

Dobročinnost

Daří-li se dobře nám, je dobré trochu pomoci těm, kterým se tak nedaří. Proto z každého tvého nákupu na SportHero jdou 3% na ty, kteří sportovat nemohou. Můžeš si dokonce vybrat konkrétní projekt pomoci. To ty jsi SportHero.

Zdraví

Zdraví

Řídíme se heslem "Sportem ke zdraví", ne k trvalé invaliditě. Budeme ti pravidelně posílat tipy, jak sportovat a žít zdravěji, od stravy, přes rozcvičení až po spánek. Čerpáme z našeho knowhow i od odborníků.

Ekologie

Ekologie

Chceme fungovat co nejekologičtěji a sociálně zodpovědně. Balíme velmi minimalisticky a využíváme především již přijaté obaly. Tiskneme na recyklované papíry a celkově se snažíme nedělat nic, co by čerpalo zbytečně přírodní zdroje. V rámci minimalizace konzumu nám také můžeš předat staré ale použitelné sportovní zboží či oblečení a my ho darujeme těm, kteří ho ještě s radostí využijí.

Dobročinnost

Otevřenost

Rádi ti zodpovíme jakoukoli otázku. Informujeme o našich aktivitách, úspěších i neúspěších. Potřebujeme tvoji kritiku, abychom se mohli zlepšit. Za nic se nestydíme, vše děláme tak, abychom na to mohli být hrdí.

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Ok, chápu