Ti, co hrají s námi

Mít parťáka naladěného na stejnou vlnu je výhoda nejen při sportování. O tom jsme se přesvědčili i my ve SportHero - ten pocit, když víš, že se máš o koho opřít, je k nezaplacení. Naši partneři se hrdě angažují nejen ve svém oboru podnikání či zájmu, ale i v činnostech, které přináší užitek ostatním a ostatnímu.

Vaše Liga
Největší amatérská sportovní liga na českém území.

Vaše liga

Největší amatérská sportovní liga na českém území, tak to je přesně Vaše liga! Svobodná společnost s výbornou organizací, s mnoha lety zkušeností, s ještě větším množstvím spokojených hráčů a hlavně, hlavně s neutuchajícím elánem v tom, jít dál a zaujmout co nejvíce lidí. Systém fungování je zcela unikátní: každý měsíc jsou účastníkovi vybráni čtyři soupeři na jeho úrovni. S nimi se následně utká ve zvoleném sportovním klání a na základě výsledků stoupá či klesá v celkovém pořadníku hráčů. Ti nejúspěšnější získávají lákavé odměny. Mimo věcné dary a zábavu však Vaše liga nabízí i starostlivou péči o své členy - myslí na jejich zdraví a výbornou kondici skrze důraz na správnou regeneraci organismu i jeho přípravu pro výkon fyzické aktivity.

Proč má činnost Vaší ligy smysl? Protože se čile podílí na zvyšování zájmu lidí o aktivní životní styl. Trávit volný čas pohybovou aktivitou v době, kdy převážnou většinu sedíme, je více než žádoucí! Ve Vaší lize se spojuje zdravá hravost a soutěživost s pozitivním přístupem k životu i s přátelstvím. Dobré a fair play srdce ovšem nebije na pravém místě pouze sportovcům přihlášeným do Vaší ligy. Touha pomáhat a činit svět lepším se odráží v celkovém poslání dané organizace - vypovídá o tom i pravidelná podpora Nadace Jedličkova ústavu a další dobročinná činnost.

Webový servis
Dobré vztahy, zdravá atmosféra a dynamika, to je Webový servis.

Webový servis

Digitální agentura, která neupíná zrak pouze k monitorům. Za své klienty se sice dennodenně bije s online konkurencí, ale zvládá i jiné, neméně důležité věci. Například podporuje vlastní zaměstnance v dodržování zásad zdravého životního stylu - od správné stravy bohaté na vitamíny a plnohodnotné živiny přes motivaci k ochraně životního prostředí po aktivní trávení volného času. Lekce jógy a příležitostná cvičení občas nechybí dokonce ani v rámci kancelářského prostředí.

Dobré vztahy, zdravá atmosféra a dynamika, to je Webový servis - moderní společnost, pro kterou jsou důležité obchodní výsledky stejně jako správná životospráva, ohled na přírodu i na ty z nás, co potřebují pomoct. Důkazem posledního může být i velký a úspěšný projekt “Rebečina Křídla”, který pomohl zajistit dostatek finančních prostředků na léčbu vážně nemocné holčičky.

Slušná firma
Výjimečný projekt, který v České republice dosud velmi chyběl.

Slušná firma

Výjimečný projekt, který v České republice dosud velmi chyběl, představuje Slušná firma. Sdružuje a podporuje nejen neziskové organizace, u nichž je ohleduplné chování nutností, ba přímo samozřejmostí, ale i podniky, které se sice zabývají komerční výdělečnou činností, avšak v souladu s indexem slušnosti. Peníze jsou u těchto firem prostředkem k dalšímu rozvoji, vysoce morální jednání důležitou hodnotou a láska ke všemu a všem vyjádřením respektu a pokory živému i neživému.

Slušná firma zaštiťuje již několik desítek zajímavých subjektů, které dokazují a potvrzují skutečnost, že úspěšně podnikat lze i čestně, férově a šetrně. Slušnost patřila dříve k základním hodnotám obchodníků a Slušná firma pomáhá se znovuprosazením této zapomenuté ctnosti. Je to krásné poslání, smělý sen i uskutečnitelný cíl zároveň.

Chceš se přidat?

Máš nebo patříš do společnosti či organizace, která uznává stejné hodnoty jako my? Kontaktuj nás, třeba si plácneme a při přemýšlení nad tím, jak být ještě více prospěšnými, dáme společný, přátelský mač.

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Ok, chápu