Proč máš nakupovat u nás?

Tohle je přesně to místo, kde tě máme přesvědčit, že jsme nejlepší. My tě ale přemlouvat nechceme. Žádné tahání za nos, trapné monology a vychloubání se! Raději ti přihrajeme pár holých, ale pravdivých skutečností, které se s nákupem u nás pojí.

Naše hodnoty

Šetříme přírodními zdroji, prodáváme jen zdravotně nezávadné zboží, věnujeme se dobročinnosti, klademe důraz na otevřenost.

Poradenství

Každý někdy tápe. Není ostuda se zeptat a nám není zatěžko odpovědět. Rádi poskytneme radu, pokud něco nevíš. Neváhej nás kontaktovat! A to ohledně zboží, ale i zdraví a sportu obecně.

Sleva 50 % na první startovné do VAŠÍ LIGY

Zapoj se do největší amatérské ligy! Čekají tě hodiny NEnudy, motivující výzvy, fér soupeři a snad i radost z výhry. Prozatím tě potěšíme my s o půlku levnějším startovným.

Doprava ZDARMA

Platit za doručení? Raději na dopravném ušetři a pořiď si něco pěkného. Nebo uděláš radost třeba mamince? Je to na tobě, ale hlavně nezapomeň: stačí nakoupit nad 2 000 Kč a dopravu máš grátis!

Drobné dárky a pozornosti

Co ti přinese konzumace ovoce? Je třeba se obávat lepku? Proč dýchat nosem a ne ústy? Odpovědi dostaneš v balíku! Do každé zásilky totiž vkládáme i zajímavé tipy pro lepší a zdravější život.

Společně pomáháme světu

Z každé tebou učiněné objednávky posíláme příspěvek těm, kteří se narozdíl od nás pohybovat nemůžou. Děláš tak radost sobě i druhým. Žádné výčitky z nákupu, naopak záruka dobrého pocitu.

69 dní na vrácení zboží

Nejsme jako jiné e-shopy. Víme, že 14 dní je málo na to, aby se zboží pořádně ozkoušelo. Chceš se také seznamovat déle? Můžeš, u nás máš bezkonkurenční 69denní lhůtu na vrácení zboží!

Speciální balení

Svoji objednávku dostaneš precizně zabalenou, ale v souladu s našimi ideály. Takže žádné zbytečné kilometry izolepy, papírů a kartonů. Co nejvíce krabic posíláme již dříve použitých. Preferujeme funkčnost, originalitu a šetrnost k přírodě.

Druhý život pro tvé rakety, boty atd.

Chceme šetřit přírodními zdroji a tak nám můžeš kdykoli donést tvé staré sportovní vybavení a my ho předáme těm, kteří ho ještě použijí a rádi. Boty, rakety, oblečení - to vše ještě udělá někomu radost a sníží konzumní přístup ke zboží.

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Ok, chápu